+48 605 665 363 flortech.ogrody@gmail.com

Usługi specjalistyczne

Usługi specjalistyczne

Duże drzewo może stać się przeszkodą w ogrodzie, ale można go uratować przed wycinką poprzez przesadzenie w inne miejsce. Przesadzamy duże drzewa i krzewy przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonych pracowników. Czasami wystarczy odpowiednio przyciąć duże drzewo, które stanowi zagrożenie. Można tak uformować koronę, że unikniemy wycinki i będziemy cieszyć się jego nową formą.
Cięcie wysokich żywopłotów nie jest łatwym zadaniem i wymagają zastosowania specjalistycznych narzędzi. Żywopłoty powstają z różnych gatunków krzewów i drzew – należy je ciąć w różny sposób uwzględniając także porę roku i wiek żywopłotu.
Aby pozbyć się ściętego pnia drzewa stosujemy frezowanie karp korzeniowych. Można w krótkim czasie zlikwidować zbędną karpę korzeniową a w tym miejscu założyć trawnik czy np. zbudować chodnik.
Dbamy o estetykę ogrodu i posesji. Wykonujemy różne prace zlecone. Oferujemy mycie tarasów, ścieżek, kostki brukowej czy ogrodzeń (czyszczenie z błota, mchów i porostów). Czyścimy również dachy, rynny oraz elewacje. Po dokładnym wymyciu i wysuszeniu zajmujemy się odpowiednią impregnacją powierzchni.
Prace budowlane często wiążą się z dużą ilością różnych odpadów takich jak: gruz, zdemontowane elementy. Oferujemy wywóz odpadów z także nadmiaru ziemi z ogrodu. Zajmujemy się również wywozem zielonych odpadów: trawy, liści, gałęzi powstających w czasie pielęgnacji terenu zieleni. Po skończonej przez nas pracy ogród jest „posprzątany”.
W czasie śnieżnych zim usuwamy nadmiar śniegu i lodu z ciągów komunikacyjnych.